שירותי אירוח אתרים
Hosting
חיבור ואחסנה בטוחה

שירותי אחסון

אנו מציעים לכלל לקוחותינו שירותי אירוח אתרים ופורטלים על גבי שרתי חברת MyWorld, בגודל של 1G ומעלה. במסגרת השירות יוכל הלקוח לאחסן את קבציו על גבי מערכת אחסנת מידע חדישה ולהיעזר במערכת Plesk אשר מאפשרת שליטה בשטח האחסון ובשירותים שהוקצו לאתר.

קישוריות

חוות השרתים מחוברת לשני אתרי שידור, דבר המבטיח Redundancy ושרידות כמעט מלאים של שירותי התקשורת. חוות השרתים מחוברת לשדרת האינטרנט העולמית באירופה וארה"ב בקישור תת מימי בנפח של יותר מ- 9.3 GB. בנוסף, לחברה חיבורים ישירים לספקיות האינטרנט בישראל ולשדרת האינטרנט הישראלית בנפח של כ- 4.4GB.

תנאים פיסיים

השרתים מותקנים בארונות תקשורת, בחדר ממוזג ומחוברים למערכת החשמל עם הזנת מתח כפולה ומערכת אל-פסק (UPS). בנוסף מגובה מערכת החשמל ע"י שני גנרטורים. כל שרת מאוחסן בארון נפרד על מנת לקבל אבטחה מקסימלית. החווה מוגנת ע"י מערכת לגילוי מוקדם וכיבוי אש. הכניסה לחווה מבוקרת ונעשית אך ורק בליווי נציג חוות השרתים. בחווה מערכת ניהול ובקרת מבנה מתקדמת המאפשרת שליטה על השירותים השונים.

אבטחת מידע

כל שרת בחוות השרתים מוגן על ידי Firewall. מערך ה- Firewall בנוי ב - Cluster וב- Redundancy ומבטיח שרידות מקסימלית של החווה. השרת מחובר ב- VLAN. אבטחת המידע ב- VLAN הנה ברמה הגבוהה והמאובטחת ביותר, בדומה ל- Firewall פרטי. שירות אבטחת מידע ב- VLAN ניתן כחלק מחבילת ההתקשרות. בנוסף יכול הלקוח להביא Firewall פרטי משלו.

בקרה ניטור והתראה

לחוות השרתים מערכת בקרה והתראה מהמתקדמות בעולם המאפשרת ניטור של השרתים ברמות שונות, לפי דרישה.במסגרת הניטור מנוטרים השירותי הבאים
  • בדיקת PING - בדיקת "בריאות" השרתים - חלק מהשירות הבסיסי.
  • בדיקת HTTP - HTTP פעיל על השרת
  • בדיקת FTP - FTP פעיל על השרת
  • בדיקת עומסי CPU
  • בדיקת עומסי אחסון
  • בדיקות שימוש בזיכרון

אבטחה פיזית

החווה מאובטחת 24 שעות ביממה, כולל גיבוי של מצלמות. ארונות התקשורת נעולים וכניסה לאתר תתאפשר למורשים בלבד, לאחר רישום בקבלה. לחווה מערכת גילוי והתראה נגד אש והצפה (כיבוי אש בגז שאינו מזיק לציוד).