אירגונים
Organization Process

הניסיון שלנו ההצלחה שלך

חברת My World מספקת מוצרים ושירותים לכל סוגי וגדלי ארגונים.אנו מספקים פתרונות יצירתיים שמצמצמים את הסיכון הטכנולוגי וממקסמים את הביצועים הטכנולוגים בארגון.צוות המומחים המסור שלנו, מספק שירותי ייעוץ עיסקי וטכנולוגי וכן מוצרים שיספקו את צרכיכם הארגוניים ודרישות לקוחותיכם.

פיתוח ויישום טפסים (FormaOnline, InfoPath)

חברת My World מיישמת ותומכת במערכות FormaOnline וב- InfoPath ל- DotNetNuke ו- SharePoint. אנו מפתחים טפסים פשוטים ומורכבים לכל צורך בארגון, עם יותר מ- 10 שנים ניסיון בפיתוח טפסים ב- FormaOnline ו- InfoPath על SharePoint.

יישום ופיתוח תהליכי עבודה

חברת My World מספקת שירותי פיתוח תהליכי עבודה המתוכננים להמיר תהליכי עבודה קיימים בארגון לתהליכי עבודה אוטומטים מתחילטם ועד סופן ובכך להגדיל את היעילות הארגונית. על יד אוטומציה של תהליכי עבודה, אתה מקטין את הזמן בו הוא נעשה, מקטין את העלויות ומצמצם את הסיכון לנזק בתהליך. שימוש והקצאת עובדים טובה יותר, מזעור מגע יד אדם, שיפור שליטה, מיזעור סיכון ובקרה מורכבת על תהליכי העבודה בכל הארגון ע"י אישור שלבי.אנו מפתחים ומיישמים תהליכי עבודה של SharePoint ו- DotNetNuke התומכים בכל בכל תהליך ארגוני מתהליך פשוט של איסוף משוב וחתימות עד לתהליך מורכב המתחבר למערכות חיצוניות דורש פעולות ותנאים מותאמים אישית . בנוסף, אנו מפתחים פעולת ותנאים גנארים לתהליכי עבודה ארגוניים בהם ניתן להשתמש בכל תהליך עבודה בארגון.

פיתוח תוספי אופיס

חברת My World מוכרת 2 תוספי אופיס, iLook ו- MyOBar, וכן אנו מציעים שירותי התאמה אישית של מוצרינו לארגונים כדי למזער את זמן הפיתוח ועלותו. בנוסף, אנו מספקים שרותי פיתוח תוספי אופיס לכל תוכנות האופיס(Outlook, Word, Excel, PowerPoint, Project ועוד) אשר משפרים את תפוקת העובדים בארגון.